Het beursgenoteerde Ion Beam Applications S.A. (IBA, Louvain-La-Neuve), actief in de ontwikkeling van radiopharmaceuticals voor de moleculaire beeldvorming, heeft een belang genomen van 25,2% in PET Net GmbH en PET Net Solutions AG (Erlangen).
Beide leveren Positron Emission Tomography (PET)-radiopharmaceuticals toe aan nucleaire medische instellingen in Duitsland.
Als gevolg van de participatie versterkt IBA zijn marktaandeel in de PET-markt en zet het een bevoorrechte relatie met een lokale partner in Duitsland op.
IBA nam de aandelen over van Medical Imaging Research Holding GmbH, dat tot de Siemens-groep hoort. IBA, dat marktleider is op andere gebieden binnen de nucleaire geneeskunde, zoals in de SPECT (Single Photon Emission Computed Tomography)-markt, had met CIS bio GmbH (Berlijn) al een filiaal in Duitsland. Dat krijgt thans toegang tot de lokale PET-infrastructuur.
Meer info: 010/47.58.11 of www.iba-group.com.




Meld je aan om te reageren