Colorclub versterkt positie in bedrijfs-events met overname tribe.Experience
Event- en communicatiebureau Colorclub B.V. (Gent) palmt tribe.Experience B.V. (Gent) in, een bureau dat sinds 2022 gespecialiseerd is in bedrijfs-events en incentives. Met deze integratie breidt Colorclub zijn aanbod verder uit tot een volledige partner voor organisaties die via events, communicatie en incentives hun merk en cultuur willen versterken.
De activiteiten van tribe.Experience, waaronder family days, teambuildings, personeels-events en incentives, worden volledig geïntegreerd binnen Colorclub. De merknaam tribe.Experience verdwijnt, maar de focus op employee engagement en soft-HR-aanpak wordt doorgetrokken binnen de groep.
Met de overname telt Colorclub voortaan twintig medewerkers en vier divisies: Events, Communication, Incentives en Expo. Het bureau profileert zich zo als een one-stop shop die bedrijven ondersteunt in hun interne en externe communicatie, employer branding en merkactivatie.
Oprichter Denis De Wagheneire van tribe.Experience treedt toe als medepartner bij Colorclub. Hij brengt zijn team mee en blijft de employee engagement-expertise uitbouwen binnen de groep. Samen met de bestaande partners - Michiel Vanderheyden, Sofie Aelterman, Barbara Stevens en Mike De Smet - bouwt hij verder aan een geïntegreerd aanbod dat events koppelt aan de missie en waarden van organisaties.
Colorclub ziet events als een hefboom om medewerkers te verbinden en merken te versterken. Door de combinatie van creatieve concepten, visuele communicatie en inhoudelijke trajecten wil het bureau bijdragen tot zowel HR- als marketing-doelstellingen van zijn klanten.
Meer info: 0475/20.35.00 of https://www.colorclub.be.
COLORCLUB B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.