ROBERT BOSCH N.V.
Telenorma, dat in de jaren '80 door de Bosch-groep van AEG werd overgenomen, is eerder dit jaar gefuseerd met Robert Bosch N.V. De activiteiten van Telenorma van weleer werden inmiddels geïntegreerd in de afdelingen "telekommunikatie" en "beveiliging" van Robert Bosch N.V. Commercieel wordt onder de naam Bosch Telecom gewerkt. Het personeel van Bosch Telecom werd ondergebracht in een volledig nieuwe vleugel die aan het Brusselse hoofdkwartier aan de Henri Genessestraat werd bijgebouwd. Het personeelsbestand van Robert Bosch N.V. is in de hoofdstad zodoende tot boven de 500 opgelopen. Vorig jaar haalde Bosch in de Benelux een omzet van meer dan een half miljard DEM. De activiteiten in de kommunikatie en de beveiliging namen daarvan 18% voor hun rekening. De Bosch-groep, die oorspronkelijk als constructeur van auto-onderdelen bedrijvig was, diversifieerde zijn bedrijvigheden in de loop der jaren naar de sectoren van de huishoudtoestellen, electrische gereedschappen, industriële installaties en systemen voor kommunikatie en beveiliging. Binnen dit laatste segment alleen al beschikt de groep over 11 verschillende produktlijnen. Meer info: 02/525.51.11.
ROBERT BOSCH N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.