EULER HERMES CREDIT INSURANCE BELGIUM N.V.

Euler Hermes en MAPFRE dopen hun joint-venture voor kredietverzekering in Spanje en vier Latijns-Amerikaanse landen "Solunion". Solunion wordt als 50/50 joint-venture begin 2013 operationeel in Spanje en Argentinië. Later volgt de opstart in Chili, Colombia en Mexico, nadat de lokale reguleringsautoriteiten het licht daartoe op groen zetten, aldus Euler Hermes Europe N.V. (Brussel).
Voor Euler Hermes geldt het het belangrijkste groeiproject dat in de voorbije jaren werd opgezet. Solunion biedt, vanaf begin 2013, aan ondernemingen van eender welke omvang oplossingen voor de beheersing van het handelsrisico.
In de joint-venture bundelt Euler Hermes zijn expertise in kredietverzekering en arbitrage aan het uitgebreide distributienetwerk van verzekeraar MAPFRE in voornoemde landen.
Meer info: 02/289.31.11 of www.eulerhermes.com.
EULER HERMES
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.