BD neemt Agilys over

Agilys lanceerde met myShopi een succesvol internationaal platform voor mobile couponing en digitale shopping-lijsten. De smartphone- en tablet-applicatie is intussen reeds meer dan 3 miljoen keer gedownload.
De overname kadert in BD's nieuwe multi-channel strategie. Bedoeling van de overnemer is myShopi te laten uitgroeien tot het krachtigste multichannel-activatieplatform in de markt. BD kan zodoende uitpakken met zowel off-line als on-line promoties. De combinatie van de on-line shopping functionaliteiten van myShopi met het brede bereik van diensten van BD en de data-analyse-expertise van DBM (DataBaseManagement), een dochter van BD group, creëert veel nieuwe mogelijkheden, zo luidt het.
De twee oprichters van myShopi (Philippe Van Ophem en Renaud Grijspeerdt) blijven betrokken bij de uitbouw van myShopi en treden in het kapitaal van BD group, die sinds 2011 in handen is van NPM Capital, een onderdeel van SHV Holdings.
Meer info: 02/756.51.51 of www.beldi.be.
BELGISCHE DISTRIBUTIEDIENST N.V.
AGILYS N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.