Realco verzelfstandigt OneLIFE in spin-out

Binnen OneLIFE verzelfstandigt Realco zijn twee jaar terug gelanceerde OneLIFE-biofilmbehandeling die professionele zorgverleners in staat stelt om bacteriële biofilms te identificeren en vervolgens te elimineren, waardoor het risico op infecties afneemt. OneLIFE focust exclusief op de verdere ontwikkeling van deze unieke oplossing.
OneLIFE, officieel actief sinds januari 2015, benut de verschillende patenten van Realco inzake biofilms exclusief in de medische sector. Als autonoom bedrijf zal OneLIFE in de toekomst een beroep kunnen doen op de twintig jaar ervaring van Realco in enzymatische technologieën, die reeds hun kwaliteiten in de voedingsindustrie en gemeenschappen bewezen.
OneLIFE zal zelfstandig opereren met een onafhankelijk team dat zich in eerste instantie zal blijven toespitsen op de bacteriële broeihaarden op chirurgische instrumenten, endoscopen en alle kritieke oppervlakken in ziekenhuizen. Het is met name op dit soort oppervlakken en apparatuur dat het probleem van biofilms zich het meest stelt, hoewel zeer binnenkort ook andere ontwikkelingspistes zullen worden onderzocht.
OneLIFE is gevestigd in het wetenschapspark te 1348 Louvain-La-Neuve, avenue Albert Einstein 15. Telefoon: 010/45.30.00. Telefax: 010/45.63.63. URL: http://www.realco.be.
ONELIFE N.V.
REALCO N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.