Mister Genius breidt uit naar Vlaanderen en Wallonië

De Brusselse winkelketen Mister Genius, die focust op het herstellen van onder meer PC's, Macs, smartphones, tablets, TV's en zelf spelconsoles, is op zoek naar kandidaat franchise-nemers om zijn netwerk naar Vlaanderen en Wallonië uit te breiden. De Mister Genius-keten telt momenteel negen vestigingen. Eind vorig jaar werd een eerste winkelpunt in Wallonië (Waterloo) geopend. Binnenkort volgen Waver en Namen.
Voor expansie in Vlaanderen blikt de keten in eerste instantie richting Gent, Antwerpen en Leuven. Desgewenst vaardigt Mister Genius een technicus voor herstelling ter plaatse af. Voor software-problemen voorziet het bedrijf in een hulpdienst op afstand. Mister Genius heeft de ambitie een dertigtal bijkomende winkels over heel België in bedrijf te stellen. De eerste negen winkels worden in eigen beheer uitgebaat. Voor verdere uitbreiding hanteert men het franchising-concept.
Vorig jaar boekte Mister Genius met 25 medewerkers een omzet van 2,3 miljoen euro. De dienstverlening van Mister Genius richt zich zowel naar de particulier als de bedrijfsmatige markt.
Meer info: 0800/821.35 of http://www.mistergenius.be.
MISTER GENIUS
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.