Toshiba introduceert dynaEdge met slimme "Assisted Reality"-bril
Toshiba pakt deze maand uit met de dynaEdge DE-100. Dat is een krachtige mobiele edge computing Windows 10 PC die samen met een slimme "Assisted Reality"-bril kan worden geleverd.
Met de dynaEdge DE-100 plus AR100 viewer krijgen gebruikers in een industriële omgeving een volwaardige PC op hun neus in de vorm van een werkbril. Daarmee heeft de heftruckchauffeur, monteur of logistiek medewerker in een grote opslagruimte zijn handen vrij en tegelijk relevante informatie op het vizier.
Voorts kondigt Toshiba een strategische samenwerking aan met Ubimax GmbH (Bremen), wereldwijd toonaangevend op het gebied van zakelijke wearables. Dankzij dit partnership biedt Toshiba kant-en-klare remote expert software zoals Skype for Business aan op de dynaEdge DE-100. Beide partijen werken volop aan de ontwikkeling en integratie van meer innovatieve oplossingen. De dynaEdge DE-100 is een lichtgewicht en volledig draagbaar mobiel edge computing-apparaat met de prestaties van een krachtige PC met een Intel® Core™ vPro™-processor van de zesde generatie. De oplossing draait op Windows 10 en is eenvoudig in bestaande IT-infrastructuren te integreren.
Meer info: 0800/700.40 of http://www.toshiba.be.
TOSHIBA INFORMATION SYSTEMS BENELUX
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.