A.S.Adventure opent 50ste winkel in Lille

A.S.Adventure (Antwerpen), de Belgische outdoor- en lifestyle-keten, opent zijn vierde winkel in Frankrijk. De nieuwe vestiging bevindt zich in de Rue de Béthune in het hart van Lille en is meteen ook de 50ste winkel van de groep. De opening valt samen met het 30-jarig bestaan van de keten.
Met winkels in Reims, Bordeaux en Nice was A.S.Adventure al aanwezig in Frankrijk. De keuze voor Lille betekent een eerste stap naar een centrumlocatie in een Franse stad. Volgens de retailer sluit het concept, dat ook in Belgische steden als Antwerpen, Brussel en Gent succesvol is, goed aan bij de stedelijke shopping-cultuur.
De winkel in Lille beslaat 1.500 m² en biedt het vertrouwde assortiment van outdoor-, fashion-, travel-, camping- en wintersportartikelen. Het merkenaanbod is specifiek afgestemd op de Franse markt. In totaal telt A.S.Adventure 1.200 medewerkers in België, Luxemburg en Frankrijk.
Het filiaal in Lille wordt geleid door Anthony Somme, die eerder ervaring opdeed bij A.S.Adventure in Reims en Bordeaux. Het lokale team bestaat uit tien medewerkers.
Meer info: 03/828.30.15 of http://www.asadventure.com
A.S.ADVENTURE N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.