Bakkerij Van Hecke financiert groeiplannen via crowdfunding
Bakkerij Van Hecke (Gent) doet een beroep op het Gentse investeringsplatform WinWinner C.B.V.A. om zijn groeiplannen te financieren. Met een vernieuwd machinepark en groter glutenvrij en suikerarm aanbod wil de bakkerij zich wapenen voor de toekomst.
Bakkerij Van Hecke groeide exponentieel sinds de opening van de eerste bakkerij in 1985. Sinds de overname van de eerste bakkerij in 2000, kwamen er tot op heden nog eens zeventien bij.
De ambitie blijft wel nog steeds ongewijzigd: dagelijks vers brood en patisserie. In de centrale productieplaats in het Oost-Vlaamse Eke gebeurt het grootste deel nog steeds à l’ancienne: ‘s nachts, met de hand en met natuurlijke grondstoffen.
Anno 2022 is het Gentse familiebedrijf bezig met zichzelf (deels) heruit te vinden. Een deel van het machinepark van de centrale bakkerij moet een update krijgen. Ook op de agenda: het uitbouwen van de glutenvrije productielijn.
Momenteel vertegenwoordigt dit assortiment nog maar 5% van de totale omzet, maar met een groei van bijna 40% per jaar zit het glutenvrije aanbod in de lift. Onder het label Traindevie heeft Van Hecke nu al meer dan 120 klanten in Vlaanderen, waaronder Aveve en Ranson.
Voor de financiering van die groeiplannen werkt Bakkerij Van Hecke samen met het Gentse investeringsplatform WinWinner.
Meer info: 09/335.22.60 of https://www.bakkerijvanhecke.be.
BAKKERIJ VAN HECKE
WINWINNER C.V.B.A.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.