Bike Republic test fietskluizen in Leuven
Bike Republic (Zwijnaarde), lid van de Colruyt Group-familie, start in Leuven met een proefproject waarbij klanten gebruik kunnen maken van zeven fietskluizen om hun fiets veilig af te zetten en op te halen buiten de openingsuren van de winkel. De kluizen staan opgesteld aan het atelier in Kareelveld en zijn ontwikkeld door de Belgische specialist Verhofsté (Zele). Het initiatief moet fietsers meer flexibiliteit en gebruiksgemak bieden bij herstellingen.
Bike Republic verwerkt in Leuven wekelijks ruim 140 fietsherstellingen, verspreid over het Service Point in de Bondgenotenlaan en de winkel in Kareelveld. Met de nieuwe kluizen wil de keten klanten ontzorgen door hen niet langer te binden aan openingsuren. Fietsen kunnen na afspraak in een kluis worden geplaatst of opgehaald zodra de herstelling is afgerond. De klant ontvangt hiervoor een SMS met de nodige informatie.
De fietskluizen zijn vandalismebestendig en eenvoudig te bedienen. In eerste instantie wordt de reservatie beheerd door de winkelmedewerkers, later kan de klant zelf een kluis reserveren via een digitaal portaal. De service wordt gratis aangeboden.
Het proefproject kadert in de bredere ambitie van Bike Republic om herstellingen toegankelijker te maken en drempels voor regelmatig onderhoud weg te nemen. Naast dit initiatief breidt de keten het aantal service points in steden uit en zet het in op mobiele concepten zoals Service@Work en Service@School, waarbij fietsen rechtstreeks op de werkplek of school hersteld worden.
Meer info: 09/394.13.90 of https://www.bikerepublic.be
BIKE REPUBLIC
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.