D’Ieteren Group herlanceert aandeleninkoopprogramma van 100 miljoen euro
D’Ieteren Group (Brussel) herlanceert een programma voor de inkoop van eigen aandelen voor een maximumbedrag van 100 miljoen euro. De beslissing werd genomen door de raad van bestuur en sluit aan bij het eerdere aandeleninkoopprogramma dat in december 2023 werd opgestart en begin 2025 werd afgerond na de vernietiging van de toen verworven aandelen.
Het nieuwe programma hervat in de praktijk het aandeleninkoopprogramma dat eind 2023 werd gelanceerd en tijdelijk werd opgeschort na de buitengewone dividenduitkering eind 2024. In het kader van dat eerdere programma werden 18.917 aandelen ingekocht en in januari 2025 vernietigd.
Het maximale aantal aandelen dat binnen het nieuwe programma kan worden teruggekocht, is afhankelijk van de effectieve aankoopprijzen. Tegen de huidige beurskoers gaat het om ongeveer 670.000 aandelen, wat overeenkomt met circa 1,2% van het totale aantal uitstaande gewone aandelen.
De eigen aandelen die via het programma worden verworven, zullen worden vernietigd of aangewend om eventuele lange termijn incentive-plannen te dekken. Het programma wordt uitgevoerd binnen het wettelijke kader en op basis van de machtiging die werd verleend door de buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders van 25 mei 2023. De aankoopprijs per aandeel mag daarbij niet hoger liggen dan 110% van de gemiddelde beurskoers over de tien dagen voorafgaand aan de inkoopdatum.
Het aandeleninkoopprogramma zal naar verwachting van start gaan op maandag 22 december 2025. De uitvoering gebeurt door een onafhankelijke financiële instelling op basis van een discretionair mandaat. Het programma loopt tot het volledige maximumbedrag van 100 miljoen euro is geïnvesteerd of tot maximaal twee jaar. D’Ieteren Group behoudt zich het recht voor om het programma te beëindigen, op te schorten of uit te stellen in functie van de strategie, investeringsplannen of de evolutie van de kaspositie.
Het programma wordt opgezet als een solidaire aandeleninkoop. Daarbij zal het grootste deel van het verschil tussen de gemiddelde aankoopkoers van de ingekochte aandelen en de dagelijkse volume-gewogen gemiddelde koersen worden toegewezen aan projecten die passen binnen het filantropiebeleid van D’Ieteren Group.
Meer info: 02/536.51.11 of https://www.dieteren.be
D'IETEREN N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.