Milcobel verkoopt YSCO aan Davidson Kempner

Belgische zuivelcoöperatie Milcobel C.V. (Kallo) verkoopt dochteronderneming YSCO aan Davidson Kempner Capital Management LP (New York), ondersteund door Afendis Capital Management Limited (Istanbul). YSCO, opgericht in 1949, richt zich op de Europese private label-ijsmarkt en produceert jaarlijks 190 miljoen liter ijs. De verkoop moet Milcobel in staat stellen zich meer te richten op zijn kernactiviteiten in de zuivelsector en de schuldafbouw en investeringen in zuivelproductie optimaliseren. De transactie moet nog worden goedgekeurd door de relevante mededingingsautoriteiten en de Franse Ondernemingsraad van YSCO.
Milcobel is één van de grootste coöperatieve zuivelondernemingen in België, met een omzet van 1,3 miljard euro in 2023. Het bedrijf verwerkt jaarlijks 1,3 miljard liter melk en produceert consumentenkaas, ijs en premium zuivelingrediënten. YSCO produceert private label-ijs voor grote Europese retailers, met productielocaties in België en Frankrijk. Het beschikt over 28 volledig geautomatiseerde productielijnen.

Davidson Kempner is een wereldwijde vermogensbeheerder met meer dan veertig jaar ervaring en heeft ongeveer 38 miljard USD (35 miljard euro) aan vermogen onder beheer. Het bedrijf heeft kantoren in New York, Philadelphia, Londen, Dublin, Hong Kong, Shenzhen en Mumbai.
Meer info: 03/730.18.00 of https://www.milcobel.com
MILCOBEL C.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.