On-line platform Skindr verkort wachttijden bij dermatoloog

Tech start-up Skindr B.V. (Gent) streeft ernaar om de wachttijden bij dermatologen te verkorten en de toegankelijkheid voor patiënten te vergroten. Het on-line platform is opgericht door dermatoloog Annelies Avermaete en IT-specialist en acne-patiënt Jochen Boeykens. Het platform is ontwikkeld om de beste patiënten-ervaring in de dermatologie te bieden en de meest flexibele werkplek te zijn voor dermatologen.
De wachttijden bij klassieke dermatologen kunnen oplopen tot zes maanden en dat is waar Skindr ingrijpt. Patiënten kunnen op het platform een foto van hun huidprobleem uploaden en worden binnen 48 uur geholpen door één van de verbonden Belgische dermatologen. Ze kunnen extra vragen stellen in een chat-omgeving. Voorts biedt het platform een snellere en meer flexibele behandeling. Meer dan 90% van de patiënten kan 100% on-line worden geholpen en in andere gevallen is een bezoek aan de praktijk noodzakelijk.

Skindr heeft zich tot doel gesteld om binnen twee jaar 100.000 consultaties per jaar te behalen. Het zal zich dit jaar ook uitbreiden naar Nederland. Het platform is ook gelanceerd als app, wat de toegankelijkheid en het gebruiksgemak nog verder verhoogt. Skindr wil het leven van patiënten en dermatologen een stuk gemakkelijker maken en de patiënten snel en kwalitatief helpen.
Meer info: https://www.skindr.com.
SKINDR B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.