Pluxee benoemt Stijn Van Brussel tot managing director voor België en Luxemburg

Pluxee, aanbieder van employee benefits- en engagementoplossingen, heeft Stijn Van Brussel aangesteld als nieuwe managing director voor België en Luxemburg. Hij neemt deze functie op vanaf 1 september 2025 en zal rapporteren aan Sebastien Godet, chief revenue growth officer EMEAA bij Pluxee.
Van Brussel brengt bijna twintig jaar ervaring mee in financiële dienstverlening en betalingen. Hij startte zijn loopbaan bij KBC Group, was later coo bij Bancontact en speelde daar een belangrijke rol bij de ontwikkeling van de mobiele betaaloplossing en de fusie met Payconiq Belgium. In 2020 trad hij in dienst bij Payconiq International, waar hij in 2023 ceo werd en de verkoop aan het European Payments Initiative (EPI) begeleidde. Nadien nam hij de rol van coo bij EPI op, waar hij de lancering van de pan-Europese digitale portefeuille Wero voorbereidde.
Bij Pluxee zal Van Brussel inzetten op de verdere uitbreiding van het aanbod van employee benefits en betaaloplossingen in België en Luxemburg. Het gaat onder meer om maaltijd-, eco-, cadeau- en sport- en cultuurcheques, maar ook om diensten zoals het mobiliteitsbudget en opleidingscheques. Met zijn achtergrond in digitale transformatie en strategische groei wil Van Brussel nieuwe kansen benutten en de positie van Pluxee in de markt verder versterken.
In België bereikt Pluxee meer dan 2,9 miljoen consumenten, 90.000 bedrijven en 45.000 handelaars. Wereldwijd ondersteunt de groep 37 miljoen consumenten, 500.000 bedrijven en 1,7 miljoen handelaars in 29 landen. Pluxee telt ruim 5.400 medewerkers, waarvan 250 in België.
PLUXEE BELGIUM N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.