What a Story – Business Edition: waar business, inspiratie en entertainment elkaar versterken
What a Story – Business Edition in LUX Kapellen brengt ondernemers en beslissers samen voor een namiddag waar verhalen, inzichten en connecties centraal staan. Met Harry Demey (LDV United), de Suikernonkels (Kriekepot) en Kamal Kharmach als keynotes combineert het event ondernemerschap, marketing, economie en humor in één krachtig netwerkconcept. dVO is trotse mediapartner van dit initiatief.
Waarom dVO dit event ondersteunt
dVO kiest bewust voor partnerships die ondernemers niet alleen informeren, maar ook samenbrengen. What a Story sluit perfect aan bij die visie. Het event combineert drie elementen die dVO essentieel vindt voor ondernemersgroei: businessinzichten, inspiratie en ontmoeting.
Voor dVO is het netwerkluik minstens even belangrijk als het podiumprogramma. Ondernemers doen zaken met mensen, niet met presentaties. De walking dinner, netwerkdrink en receptie zorgen ervoor dat gesprekken ontstaan, ideeën gedeeld worden en samenwerkingen kunnen groeien. Dat maakt van What a Story meer dan een event: het wordt een ontmoetingsplatform.
Bovendien past het concept binnen de bredere ambitie om dit format de komende jaren verder uit te rollen in Vlaanderen, als een netwerkreeks waar ondernemers in verschillende regio’s elkaar ontmoeten rond verhalen die verbinden. Business, inspiratie en entertainment vormen daarbij telkens de vaste drie pijlers. Group 24 en Kuyps Verzekeringen zijn mede-initiatiefnemers van dit concept.
Inhoudelijk programma
Harry Demey deelt zijn visie op merken bouwen en creativiteit vanuit zijn ervaring bij LDV United. De Suikernonkels brengen het ondernemersverhaal achter Kriekepot, inclusief de successen en mislukkingen die bij ondernemen horen. Kamal Kharmach sluit af met zijn economedy: een toegankelijke, humoristische blik op economie en menselijk gedrag.
Deze combinatie zorgt voor herkenning, relativering én praktische inzichten die ondernemers meenemen naar hun eigen organisatie.
Netwerken als rode draad
What a Story – Business Edition is bewust opgebouwd rond meerdere netwerkmomenten:
• Walking dinner met Balls & Glory
• Informele netwerkdrink
• Receptie achteraf
Met 380 deelnemers ontstaat een setting waarin ondernemers niet alleen luisteren, maar ook verbinden. Voor dVO is dit precies waar waarde ontstaat: waar content overgaat in gesprek, en gesprek in samenwerking.
Ambitie: een Vlaams netwerkconcept
De organisatoren en dVO delen de ambitie om What a Story uit te bouwen tot een herkenbaar Vlaams netwerkconcept. Een reeks events waar ondernemers elkaar regionaal ontmoeten, maar telkens rond dezelfde kern: sterke verhalen, relevante inzichten en echte connecties.
Zo groeit What a Story uit tot een platform waar business, inspiratie en entertainment structureel samenkomen.
Oproep aan partners en sponsors
Voor bedrijven biedt What a Story een unieke kans om zich te verbinden met een select ondernemerspubliek in hun regio. Partners bereiken hier bedrijfsleiders en beslissers in een context van vertrouwen, beleving en inhoud.
Via verschillende partnerformules kunnen bedrijven:
• Hun merk zichtbaar maken bij regionale ondernemers
• Rechtstreeks netwerken met beslissers
• Hun aanwezigheid versterken binnen een kwaliteitsvolle business-omgeving
Voor regionale spelers die hun markt lokaal willen versterken, biedt What a Story een ideaal platform om duurzame relaties op te bouwen.
Geïnteresseerde bedrijven kunnen zich melden via info@dvo.be of een ticket kopen via www.whatastory.be
Praktisch
• Locatie: LUX Kapellen
• Tijd: 13u – 19u
• Tickets: €149 excl. btw (all-in, incl. dranken, walking diner)
• Capaciteit: 380 deelnemers
GROEP 24
DVV VERZEKERINGEN
DE VLAAMSE ONDERNEMER
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.