12 Bedrijven gelauwerd voor de aanpak van hun CO2-uitstoot

Winnaars van de eerste “Lean and Green Awards” zijn AB Inbev België, Alders Transport & Logistics, Bayer Antwerpen, CHEP Benelux, Ewals Intermodal, HJ Heinz Belgium, Hospital Logistics, Ninatrans, Snel Logistic Solutions, Vervoer Van Dievel, Vervoer Verbessem en Wim Bosman.
Om de award te behalen moesten de bedrijven de CO2-emissies van hun logistieke activiteiten gedetailleerd in kaart brengen en een uitvoerig plan van aanpak uitwerken om het energieverbruik en de uitstoot van CO2 met minimaal 20% te verminderen. Elk plan van aanpak werd vervolgens geëvalueerd door onderzoeksgroep MOBI van de Vrije Universiteit Brussel.
Inmiddels zijn nog een dertigtal andere bedrijven drukdoende met het uitwerken van hun plan van aanpak. Naar verwachting zal een groot aantal onder hen nog voor de zomer de “Lean and Green Award” in ontvangst mogen nemen. Medio 2013 start het VIL met de begeleiding van twee nieuwe groepen bedrijven.
AB INBEV BELGIUM N.V.
HOSPITAL LOGISTICS N.V.
NINATRANS N.V.
VERVOER VERBESSEM N.V.
VIL V.Z.W.
VAN DIEVEL TRANSPORT N.V.
ALDERS INTERNATIONAAL TRANSPORT N.V.
WIM BOSMAN BELGIE
CHEP BENELUX N.V.
BASF BELGIUM N.V.
EWALS CARGO CARE N.V.
BAYER N.V.
H.J. HEINZ BELGIUM N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.