CREYF'S
Het Belgische uitzendbedrijf Creyf's, onderdeel van de beursgenoteerde Solvus Resource Group, hoorde tot de eerste lichting bedrijven die door Vlaams minister van Mobiliteit Gilbert Bossuyt werden geselecteerd en in het kader van de Mobiliteitswedstrijd van de Vlaamse overheid een bedrijfsvervoercheque ter waarde van 10.000 euro kreeg uitgereikt. Creyf's mocht zich in die selectie verheugen omwille van de maatregelen die werden getroffen om het woon/werk-verkeer van de medewerkers naar de hoofdzetel in het drukke Antwerpse stadscentrum gunstig te beïnvloeden. Daartoe werd een ambitieus mobiliteitsplan opgezet. Creyf's zette, is samenwerking met het Nationaal Instituut van Thuiswerkers (NTO), een pilootproject op inzake thuiswerk. Daarnaast werd een diefstalbeveiligde en overdekte (brom)fietsenstalling ingericht en werd een samenwerking met een fietsherstellingsdienst opgezet. Voorts stelt het uitzendbedrijf ook "pool"-fietsen ter beschikking als alternatief voor verplaatsingen met de bedrijfswagen. Naast een verregaande financiële tegemoetkoming in abonnementen voor openbaar vervoer, levert Creyf's ten slotte advies over carpoolen en werd binnen het bedrijf, in combinatie met een Creyf's fietsdag, een "Dag van de Autoloze Parking" georganiseerd. Meer info: http://www.creyfs.be.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.