COTE D'OR
Chocolademerk Côte d'Or viert in 2008 zijn 125-jarig bestaan. Côte d'Or is onderdeel van Kraft Foods, dat eerder dit jaar door moederonderneming Altria in een spin-off operatie werd verzelfstandigd. Aan de basis van Côte d'Or stond in 1883 de ambachtelijke chocolatier, Charles Neuhaus, die het merk Côte d'Or creëerde en deponeerde als verwijzing naar de Côte d'Or, de Goudkust, gelegen in het huidige Ghana, waar hij een deel van zijn cacaobonen betrok. Het chocolademerk zet zijn jubileum in de kijker door terug te keren naar het hart van de hoofdstad. Begin volgend jaren opent men te 1000 Brussel, Kleine Zavel 1, een "Côte d'Or"-boetiek. Men zal er chocolade kunnen degusteren en het hele gamma aankopen, gaande van Bouchées tot tabletten van 400 gram, repen en Mignonettes. Ook limited editions, zoals de Carrés met een "volle" Côte d'Or-smaak, zullen er worden aangeboden. Andere specifieke acties tijdens het feestjaar zullen, naast de introductie van een aantal nieuwe producten, te maken hebben met de traditionele tablet van 150 gram, gelanceerd in 1991 en nog steeds het best verkopende product, en de Mignonettes, die in de loop van 2008 in "limited editions" zullen worden vermarkt. Dit in de vorm van een nooit eerder uitgegeven verpakking en een verjaardagsvorm voor de tabletten enerzijds, een verjaardagsdoos met een assortiment nieuwe smaken voor de Mignonettes anderzjds. Meer info: 02/362.31.11 of http://www.cotedor.be.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.