INTEL BENELUX B.V.

Intel Corporation, dat vorig jaar nog McAfee integreerde, investeert ruim 5 miljard USD in een nieuwe chip-fabriek in Arizona, meer bepaald in Chandler. De nieuwe productie-eenheid, die de naam Fab 42 meekrijgt, wordt de meest geavanceerde hoogvolume halfgeleiderfabriek in de wereld op basis van 14 nanometer-technologie en 300 mm wafers. De bouwwerken gaan medio dit jaar van start. Ingebruikname is gepland in 2013.
Zopas pakte Intel nog uit met de Intel SSD 510-serie met supersnelle 6 Gbps SATA-aansluiting. Die nieuwe SSD-generatie richt zich inzonderheid tot gamers, media-professionals en workstation-gebruikers met zware werklasten, verduidelijkt Intel Benelux B.V. (Kontich).
Met een 6 Gbps SATA-interface is de Intel SSD 510 50% sneller dan 10.000 RPM (rotations per minute) harde schijven.
Ook nieuw in het portfolio is de Thunderbolt-technologie. Dat is een nieuwe, bijzonder snelle verbindingstechnologie voor PC, die een snelheid van 10 gigabit per seconde haalt. Thunderbolt ondersteunt zowel data- als HD-videoverbindingen via één kabel.
Apple zal in primeur de technologie in zijn nieuwe lijn MacBook Pro-laptops integreren.
Meer info: 03/450.08.11 of www.intel.com.
INTEL BENELUX B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.