NORTHER N.V.
Electrawinds N.V. (Oostende) neemt een participatie van 50% in Norther N.V. (Grand-Leez), de vennootschap die de vierde concessie voor de bouw en exploitatie van een windshore-park in de Noordzee binnenhaalde. Electrawinds wordt zodoende gelijkwaardige partner van Air Energy, dat in oktober 2009 de concessie binnen haalde.
Air Energy, gespecialiseerd in de productie van hernieuwbare elektriciteit via windenergie, is sinds dit jaar integraal eigendom van Eneco.
Norther wordt het vierde offshore-windpark voor de Belgische kust na C-Power, Belwind en Eldepasco. Het krijgt een geïnstalleerd vermogen van 350 tot 450 megawatt mee.
De start van de bouwwerken van Norther is gepland in 2014. Dit alles is afhankelijk van het verkrijgen van de nodige vergunningen en de snelheid waarmee netbeheerder Elia het hoogspanningsnet weet te versterken. Met het Norther-project is een investering van ruim 1,2 miljard euro gemoeid.
Eens volledig operationeel zal Norther jaarlijks meer dan 1.135 GWh groene stroom leveren, voldoende om meer dan 330.000 gezinnen op jaarbais van elektriciteit te voorzien.
Meer info: 081/64.05.07 of www.airenergy.be.
NORTHER N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.