Internet-verkeer verviervoudigt tegen 2015
Het wereldwijde Internet-verkeer zal tegen 2015 oplopen tot bijna een zettabyte. Dat is viermaal zoveel als in 2010 en het equivalent van 28 miljoen DVD’s per uur. Alleen al tussen 2014 en 2015 zal het Internet-verkeer met 200 exabytes toenemen. Dat is meer dan het totale Internet-verkeer in 2010. Zo blijkt uit een jaarlijkse studie van Cisco.
Een belangrijk deel van die groei komt voor rekening van video. Zo verwacht Cisco dat er in 2015 elke seconde één miljoen minuten - het equivalent van 674 dagen - aan Internet-video zal worden verstuurd.
Andere factoren die de groei van het Internet-verkeer stimuleren zijn het toenemend aantal Internet-gebruikers en -toestellen, zoals tablets en smartphones, en de hogere breedbandsnelheden.
De gemiddelde snelheid voor vaste breedbandconnecties is het afgelopen jaar al verdubbeld, van 3,5 naar 7 Mpbs (megabit per seconde). Verwacht wordt dat die snelheid nog met een factor vier gaat toenemen, van 7 Mpbs tot 28 Mbps in 2015.
In 2015 zullen er bijna drie miljard Internet-gebruikers zijn, blijkt ook uit de studie. Dat is ruim 40% van de voorspelde wereldbevolking voor dat jaar.
Door de toenemende vraag naar connectiviteit zullen er in 2015 wereldwijd ruim 15 miljard Internet-verbindingen zijn: twee voor iedere aardbewoner dus en een ruime verdubbeling ten opzichte van de 7,3 miljard van 2010.
In Europa zal het Intenet-verkeer tot 2015 een samengestelde jaarlijkse groei kennen van 32%, tot 18,9 exabytes per maand. Dat is vier maal zo veel als in 2010 (4,8 exabytes per maand).
Met 24,1 exabytes zal Azië in 2015 Noord-Amerika, op dat moment goed voor 22,3 exabytes, van de leiderspositie hebben verdrongen. De grootste samengestelde groei wordt verwacht in Latijns-Amerika (48%) en het Midden-Oosten en Afrika (52%).
CISCO SYSTEMS BELUX N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.