BEAUVENT C.V.B.A.

De coöperatie BeauVent C.V.B.A. en ZonneWinDT V.Z.W. hebben in Diksmuide in Europese primeur hun Nul Energie Kantoorboot officieel geopend. Het gaat om een oud binnenschip ("Ciel des Anges") dat tot een modern kantoor werd omgebouwd en autonoom en duurzaam in de noden van de gebruikers voorziet.
De kantoorboot werd volgens het passiefhuisconcept ontworpen. De ijzeren romp van het schip werd sterk geïsoleerd met cellulosevlokken.
Een warmtepomp en ventilatie met warmteterugwinning zorgen voor een behaaglijk binnenklimaat en zonnepanelen op het dak leveren alle nodige energie.
Voorts wordt het regenwater gezuiverd tot drinkbare kwaliteit terwijl het afvalwater pas na zuivering in de IJzer wordt geloosd.
Meer info: 058/29.90.29 of www.beauvent.be.
BEAUVENT C.V.B.A.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.