CITRIX SYSTEMS BELGIUM
Citrix Systems, Inc., dat nog maar net de aankoop van ShareFile (Raleigh, North Carolina) aankondigde, sloot nu ook een overname-overeenkomst met App-DNA, Inc (Schaumburg, Illinois). App-DNA, dat al geruime tijd Citrix-partner is, is gespecialiseerd in applicatiemigratie en -beheer. De App-DNA-technologie voegt een belangrijke component toe aan de Citrix Desktop Transformation-strategie, met als doel klanten te helpen met een nog snellere implementatie van bedrijfsbrede desktop-virtualisatie.
Voornaamste troeven van de App-DNA-technologie zijn de snelle analyse van het applicatieportfolio, intelligent applicatieherstel en geautomatiseerde applicatie-packaging.
Voorts pakt Citrix uit met een nieuwe reeks producten, oplossingen en programma's voor desktop-virtualisatie in KMO-omgeving.
Centraal daarin staat de introductie van een volledig nieuwe versie van Citrix VDI-in-a-Box(TM), de eenvoudige VDI-totaaloplossing die speciaal voor het klein- en middenbedrijf werd ontwikkeld.
VDI-in-a-Box 5 is het eerste product dat Citrix op de markt brengt naar aanleiding van de overname van Kaviza in mei jongstleden.
Ook introduceert Citrix een nieuwe oplossing die Citrix VDI-in-a-Box en de cloud-gebaseerde support-oplossing Citrix GoToManage(R) combineert, waardoor het voor managed service-aanbieders en IT-personeel eenvoudiger wordt om op afstand het gebruik van virtual desktops, vanaf verschillende locaties, te monitoren en ondersteunen.
Meer info: www.citrix.com.
CITRIX SYSTEMS BELGIUM
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.