ENFINITY N.V.

Enfinity America Corporation (Atlanta), speler op de Noord-Amerikaanse zonne-energiemarkt, lanceert een gemeenschappelijk programma waarbij Wells Fargo tot 75 miljoen euro (100 miljoen USD) ter beschikking zal stellen voor fotovoltaïsche (PV)-projecten ontwikkeld door eerstgenoemde, aldus Enfinity N.V. (Waregem).
Enfinity America Corporation is in heel Noord-Amerika actief met projecten gaande van een PV-zonnepark van 33 MW in Ontario over een aantal projecten voor lokale elektriciteitsproductie in Californië tot de recente verwerving van een PV-installatie van 9,8 MW op de terreinen van een gerenomeerd productiebedrijf in Ohio.
Wells Fargo investeerde sinds 2006 2 miljard euro (2,7 miljard USD) in meer dan driehonderd projecten voor hernieuwbare energie in 27 Amerikaanse staten.
Meer info: 056/28.88.88 of www.enfinity.be.
ENFINITY N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.