Europese KMO’s willen groener afdrukken
Europese KMO’s hebben “groene” functies tegenwoordig vaak bovenaan hun verlanglijstje staan als zij IT-hardware aanschaffen. 61% van hen heeft eigenschappen als duplex-printen en laag energieverbruik inmiddels geïntegreerd in het groene IT-beleid van het bedrijf. Het feit dat zij ook de recycling van cartridges, het gedrag van medewerkers en de reputatie van de aangeschafte merken belangrijk vinden, bevestigt het beeld dat zij zich ernstig inspannen om tot een allesomvattende aanpak ter verbetering van hun milieuprestaties te komen.
Verhoogde druk
Ook al blijft kostenbeheersing cruciaal in de huidige economische crisis, toch lijdt het geen twijfel dat KMO’s ernaar streven groener te printen. Ze willen beide: én hun milieuprestaties verbeteren, én hun kosten verminderen. De druk hiertoe is nog eens verhoogd nu de Energy-using Products (EuP)-richtlijn van de Europese Unie sinds januari van dit jaar eist dat alle printers die worden verkocht, een “auto-off”-modus hebben. Die is bedoeld om het apparaat uit te schakelen als het gedurende een bepaald tijdsbestek niet is gebruikt.
Printer-beveiliging
Het IDC-onderzoek wijst verder uit dat Europese bedrijven databescherming op de eerste plaats hebben gezet in een lijst met tien geagendeerde IT-initiatieven. Veel KMO’s beschikken vandaag over een scala aan software waarmee ze hun printers kunnen beheren: van programma’s voor digital document capture & storage tot programma’s voor printer-gebruik en rapportering. Bijna een kwart (23%) heeft bovenop documentbeveiligings- en IDS-software geïnstalleerd.
Geavanceerde beveiligings-software staat niet alleen borg voor strenge authenticatie en toegangsbeperking, maar ook voor PIN-beveiliging. Deze waarborgt dat documenten die gevoelige informatie bevatten alleen afgedrukt kunnen worden als de gebruiker die de print-opdracht heeft gegeven zijn PIN-code heeft ingevoerd of zijn ID-kaart door de kaartlezer heeft laten controleren.
Document-encryptie zorgt er bovendien voor dat de veiligheid van documenten die via het netwerk verzonden worden, gewaarborgd is tot ze geprint zijn. Door de toenemende populariteit van werken op afstand, in combinatie met draadloos en follow-me printen, is de beveiliging van printers nog belangrijker geworden.
OKI SYSTEMS (BELGIUM) N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.