“Digital Managers Club” boven de doopvont
De “Digital Managers Club” laat zich inspireren door de Franse Internet Managers Club. De voornaamste doelstellingen van de organisatie zijn drieledig, met name op regelmatige basis managers en besluitvormers uit de digitale wereld bijeen brengen tijdens exclusieve evenementen, ervaringsuitwisselingen organiseren tussen emblematische Internet-spelers in België en, ten slotte het Internet als een marketing- en communicatiemedium te promoten.
De club zal elke maand een informeel diner organiseren waarbij professionals ervaringen kunnen uitwisselen en een voordracht bijwonen, gegeven door een bekende persoon uit de digitale wereld. Op middellange termijn is het tevens de bedoeling het initiatief te laten uitgroeien tot een platform voor andere projecten, die de digitale community willen verenigen en de digitale media in België willen promoten.
Potentiële leden van de “Digital Managers Club” kunnen hun kandidatuur indienen via de site www.digitalmanagersclub.be Wie zich kandidaat stelt moet eerst via Facebook het peterschap vragen van drie leden en daarna goedgekeurd worden door de raad van beheer van DMC.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.