Group De Keyzer introduceert revolutionair spiegelconcept

Group De Keyzer (Menen) pakt in zijn badkamerlijn Alke uit met een wereldprimeur. In samenwerking met spiegelspecialist Deknudt Mirrors (Deerlijk) zet Alke het |ME²|-concept in de markt. Dat is een gepatenteerde spiegeltechnologie die tegelijk voor en achter toont.
De |ME²| bestaat uit twee pivoterende panelen met aan beide zijden spiegels. In het linkerpaneel is aan de binnenkant een camera geïntegreerd. Functionele LED-verlichting zorgt voor een perfect zicht op het achterhoofd, nek en rug. In de spiegel van het rechterpaneel is geheel naadloos een scherm ingebouwd - ter grootte van een normale tablet - voor de beeldweergave.
Group De Keyzer is gespecialiseerd in de industriële productie van creatieve inrichtingen voor particuliere badkamers en keukens alsook van projectmeubilair. De drie productgroepen hebben elk hun eigen afzetkanaal. De badkamermeubelen worden via de gespecialiseerde sanitaire vakhandel onder de naam Alke verkocht.
De keukens zijn via speciaalzaken verkrijgbaar onder private label en in eigen winkels in Menen, Roeselare, Sint-Martens-Latem, Beveren-Waas en Boortmeerbeek onder de naam "Dekeyzer Keukenarchitectuur". Voor het projectmeubilair is een gespecialiseerd distributiekanaal actief.
Meer info: 056/52.13.50 of http://www.alke.be.
ALKE
DEKNUDT MIRRORS B.V.B.A.
DE KEYZER B.V.B.A.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.