Jubilerende Trade Mart krijgt Museum

Trade Mart Brussels, het belangrijkste uitstalraam voor professionelen uit de fashion- en interieurbranche, viert dit jaar zijn veertigjarig bestaan. Vanaf december 2015 zal het nieuwe Art & Design Atomium Museum (ADAM) op een oppervlakte van 5.000 m² onderdak vinden in Trade Mart Brussels.
Om dit museum te stofferen, kocht Atomium V.Z.W. onlangs het Plasticarium aan, één van de grootste design-collecties van Europa. Deze bestaat uit dagelijkse en post-modernistische plastic voorwerpen. Het Art & Design Atomium Museum zal zowel tijdelijke expo’s als de permanente verzameling van het Plasticarium voorstellen.
Trade Mart Brussels is met zijn strategische locatie, vlabij het Atomium, zijn multifunctionele showrooms en de meer dan 1.350 parkeerplaatsen, vooral bekend vanwege zijn uitgebreid aanbod in verschillende branches. Ruim tweeduizend merken op fashion- en interieurgebied zijn er vertegenwoordigd. Daarnaast manifesteert Trade Mart Brussels zich als geschikte locatie voor het lanceren van nieuwe merken en producten. Vorig jaar kozen 51 nieuwe merken voor Trade Mart Brussels.
Voorts is Trade Mart Brussels bedrijvig als opleidings- en event-locatie. Zo kozen twee belangrijke ketens in baby-artikelen voor Trade Mart Brussels als opleidingslocatie voor hun winkelpersoneel.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.