CLICK INTERIM N.V.
De zusterorganisaties Konvert Adviezen B.V.B.A. en Click Interim N.V., opgericht in 1999 als uitzendkantoor voor kaderleden en bedienden, hebben hun krachten gebundeld in een nieuw initiatief "Senior Consulting" genaamd. Bedoeling van beide partijen is in deze tijden van schaarste op de arbeidsmarkt creatief om te springen op het stuk van de arbeidsbemiddeling en daarbij voornamelijk het leeftijdseffect in de werkloosheidscijfers aan te pakken. Hoewel leeftijd sinds een paar jaar bij aanwerving geen rol van betekenis meer mag spelen, blijkt die nog steeds de grootste hinderpaal te vormen voor mensen die in de tweede helft van hun loopbaan naar een nieuwe werkomgeving uitkijken. Via zijn "45+"-plan speelt Click Interim reeds op die markt in. Met "Senior Consulting" biedt men een volwaardig alternatief voor de alsmaar stijgende vraag uit het bedrijfsleven naar project-management. Click Interim, dat zich intussen volledig op het interim-management heeft toegespitst en vestigingen heeft in Kortijk, Gent en Brussel, wil met "Senior Consulting" de brug slaan tussen het grote aantal ex-kaderleden enerzijds dat overweegt zijn loopbaan als consultant verder te zetten maar weifelachtig staat tegenover de stap naar zelfstandigheid of een management-vennootschap en anderzijds, de groeiende vraag naar project management. In samenwerking met Konvert Adviezen eigent Click Interim zich terzake de rol van ondersteunende derde partner toe, waarbij men mogelijkheden voor dergelijke projecten wil creëren op basis van arbeidsovereenkomsten (van tijdelijke aard). Meer info: 056/24.01.00.
CLICK INTERIM N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.