Didier Boehlen neemt Antwerpse Hotel Rubens over
B4Hotels N.V. (Schoten), dat integraal gecontroleerd wordt door Antwerp Hotel Association (AHA)-voorzitter Didier Boehlen, heeft Hotel Rubens aan de Oude Beurs, nabij de Antwerpse Grote Markt, overgenomen. Het viersterren-charmehotel, dat 36 kamers telt, ligt op enkele stappen van het oude stadhuis en de kathedraal in het Antwerpse historische stadscentrum. Bedoeling is het hotel, na een grondige renovatie, te herpositioneren als luxe-boutiquehotel en mogelijk ook uit te breiden via een bouwgrond aan de Lange Koepoortstraat die tot de eigendom hoort. Boehlen is gepokt en gemazeld in de hotelwereld. In de voorbije twaalf jaar werkte hij voor de Radisson-hotelketen, waarvan de laatste twee jaar als general manager van het Radisson Blu Hotel aan het Koningin Astridplein. Sinds de oprichting van de Antwerp Hotel Association in 2011, hanteert hij ook de voorzittershamer van de belangenvereniging. De renovatie van Hotel Rubens moet binnen anderhalf jaar zijn voltooid, met respect voor het historische patrimonium. De uitbreiding van de accommodatie met nog eens 15 kamers verkeert in de onderzoeksfase. Hotel Rubens is gevestigd te 2000 Antwerpen, Oude Beurs 29. Telefoon: 03/222.48.48. Telefax: 03/225.19.40. URL: http://hotelrubensantwerp.be.
+ FOTO
(Didier Boehlen verwierf de eigendom over Hotel Rubens)
B4HOTELS INVEST N.V.
HOTEL RUBENS
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.