“Filips De Goedeprijs 2015” voor André Celis, Coeck Betonfabriek en Gabriëls
Handelaar in bouwmaterialen André Celis voert reeds enkele jaren een groot deel van zijn bouwmaterialen aan via het kanaal Leuven-Dijle. In Hambos zijn de voorbereidingen gestart voor de bouw van een nieuwe kaaimuur, waarbij niet alleen bouwmaterialen via de waterweg zullen worden getransporteerd, maar ook bouw- en sloopafval. Met multinational AB InBev heeft André Celis een mooie samenwerking uitgebouwd. Om zijn bouwmaterialen te vervoeren vanuit de omgeving van Jupille naar Luik gebruikt André Celis een binnenschip. Wanneer de lading gelost is, keert het schip niet langer leeg terug, maar vervoert het leeggoed van AB InBev van Leuven naar Jupille.
Coeck Betonfabriek is een belangrijke leverancier van André Celis. Beide bedrijven gingen samen rond de tafel zitten om te bekijken of de afgewerkte producten van Coeck via de binnenvaart konden worden geleverd. Dat werd één van de vaste trajecten voor gepalletiseerd vervoer via de waterweg. Coeck beschikt over een nieuwe kaaimuur, die werd gebouwd via een publiek/private-samenwerking. Dankzij die kaaimuur kan Coeck vandaag honderd procent van zijn grondstoffen via de binnenvaart aanvoeren: 5.000 ton per dag. Coeck gebruikt voor een deel van zijn gepalletiseerde transporten de “Zulu01” van Blue Line Logistics, een catamaran-schop dat bij uitstek voor palletvervoer op kleinere waterwegen is ontwikkeld.
Brandstoffenhandelaar Gabriëls, ten slotte, kiest al meer dan veertig jaar voor de binnenvaart. Op het industrieterrein van Hofstade, baat Gabriëls sinds 1972 een opslagplaats voor brandstoffen uit. Het bedrijf voert er gasolie, diesel en benzine aan per schip. Elke week voeren de eigen tankers, de “MTS Piraat” en “MTS Porrena” drie tot zes vrachten aan van 600.000 liter. Gabriels zet daarbij in op samenwerking met andere bedrijven. De kempenaar staat immers ook ter beschikking van derden voor hun transportbehoeften.
WATERWEGEN & ZEEKANAAL N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.