Elisabeth Chocolatier begeeft zich op multi-channel pad

Elisabeth Chocolatier opent, naast zijn fysieke winkelpunten, een gloednieuwe webshop. Het bedrijf heeft in Brussel vier winkels, met elk hun specialiteit (Boterstraat 43: chocolade, Boterstraat 49: meringue, Grasmarkt: nougat en Stoofstraat: wafels).
In de winkels is een groot aanbod van verschillende meester-patissiers en chocolatiers te vinden: truffels en pralines van Frederic Blondeel, meringues van patissier Francis, cuberdons van Geldhof, snoep uit grootmoeders tijd, ... Alle lekkernijen, inclusief de nieuwe zomercollectie 2016, zijn voortaan ook via de webshop verkrijgbaar.
Voorts biedt Elisabeth Chocolatier een uitgebreid gamma stijlvolle geschenkdozen aan met een assortiment naar keuze voor zowel particulieren als bedrijven. On-line bestellingen in Brussel worden binnen de 24 uur aan huis geleverd. Levering in Europa neemt maximaal drie dagen in beslag.
Meer info: 0475/52.51.97 of http://www.elisabeth.be.
ELISABETH B.V.B.A.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.