Antwerpse start-ups onthullen kantoor in Singapore
Antwerpen zet al langer in op technologische start-ups. Een recent wapenfeit is de samenwerking die de stad aanging met de Belgische vereniging van architecten, designers en ingenieurs B-DNA in Singapore. De stad is drie jaar lang lid van die netwerkvereniging en schuift de voordelen van die samenwerking door naar enkele van zijn in het oog springende start-ups.
Die bedrijfjes hebben hierdoor onder andere recht op gratis kantoorruimte in de B-DNA offices en op professionele ondersteuning in de stadsstaat.
Rombit zet vernieuwende Internet-of-Things (IoT)-toepassingen in voor mobiliteit en logistiek, Playpass ontwikkelt applicaties voor “cashless payments” en “crowd management” terwijl T-Mining blockchain-technologie gebruikt om containerlogistiek te beveiligen. Een vierde start-up die van het B-DNA-aanbod gebruik kan maken, is het Antwerpse software-bedrijf MCS.
Het bezoek van de Antwerpse start-ups aan de B-DNA-kantoren in Singapore maakte deel uit van een bredere Startups.be-missie naar de stadstaat in Zuidoost-Azië. In totaal namen vijftien Belgische start-ups en scale-ups aan de missie deel. Die draaide rond de thema’s IoT, fintech en logistiek. Liefst één derde van de deelnemende bedrijven kwam uit de Antwerpse regio (naast Rombit, T-Mining en Playpass, namen ook UniFly en Audience Advantage deel).
De Belgische delegatie nam in Singapore ook deel aan de prestigieuze Innovfest Unbound-conferentie, bestudeerde er het tech-ecosysteem en ging onder meer op bezoek bij gerenommeerde multinationals als de internationale havengroep PSA, dienstenleverancier EY, telecombedrijf Singtel en Standard Chartered Bank.
Als kers op de taart pitchten de vijftien Belgische bedrijfjes in de kantoren van Google voor een jury met lokale topinvesteerdrs van o.a. OGC Partners, Qualgro Asea Fund en Cocoon Capital Partners.
STARTUPS.BE V.Z.W.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.