Start-up THOC lanceert on-line veilingplatform

06/09/2017 OM 14:06 - Luc Willemijns
F44122da1cea93ad7a37d7de6ee67eda

De Limburgse start-up THOC B.V.B.A. lanceert een nieuwe on-line marktplaats. THOC organiseert wekelijkse veilingen in verschillende thema's en mikt op een breder publiek dan het standaard veilingpubliek. In plaats van te opteren voor een race naar het meest exclusieve lot, stelt de start-up de veilingervaring open voor iedereen. Wel blijft de focus op speciale en verzamelwaardige producten liggen.

THOC, dat staat voor The House of Curiosities, brengt een mix van niet alledaagse interieur-items, kunst- en design-objecten, verzamelwaardige objecten als Disney, en meer algemene producten. Elkeen kan producten aanbieden op THOC, zowel particulieren als professionelen. Alvorens ze mogen aanbieden op de veiling, worden de verkopers grondig gescreend en dienen ze door de compliance-afdeling goedgekeurd. Voorts worden alle producten door de betrokken veilingmeesters voor opname nagekeken.

De verkoopsomgeving is voor professionele verkopers geoptimaliseerd. Die ontvangen hun centen meteen eens de koper heeft betaald. Het nieuwe veilingplatform richt zich ook naar amateurskunstenaars en kleinere kunstacademies.

De kantoren van THOC B.V.B.A. bevinden zich te 3600 Genk, Nieuwe Kuilenweg 31 B.22. URL: http://www.thoc.auction.

B9cf510519943b6cafd32555b0b5f071
Stephen ter Braak en Darion Canini, oprichters van THOC B.V.B.A.

Voor u geselecteerd

Belangrijk nieuws te delen?

Cookie voorkeuren

Deze website gebruikt cookies om je een betere bezoekerservaring te bieden. Bepaal hier welke soort cookies je toestaat.