VIL deelt award en sterren uit aan nieuwe “Lean & Green”-bedrijven
Sinds 2012 ondersteunt VIL binnen het project “Lean & Green” bedrijven die de energie-efficiënte van hun transport- en logistieke activiteiten willen verbeteren en hun CO2-uitstoot met minstens 20% willen verminderen binnen een periode van vijf jaar.
81 bedrijven in Vlaanderen mochten al een “Lean & Green award” in ontvangst nemen op basis van een positieve evaluatie van hun plan van aanpak door de VUB-dienst MOBI. Sinds 2015 werden ook twintig bedrijven, die eerder al een award kregen en intussen 20% van hun CO2-doelstelling hebben gerealiseerd, beloond met de “Lean & Green Star”.
De uitreiking van de nieuwe prijzen gebeurde tijdens het event “Duurzaamheid is de toekomst” waar er ook werd stilgestaan bij het ambitieuze VIL-project “Logistics Sustainability Index” (LSI). Sinds december 2017 werkt VIL samen met dertien bedrijven aan een model om de logistieke activiteiten van een bedrijf een score te geven op vlak van duurzaamheid. LSI moet een hulpmiddel worden voor bedrijven om meer inzicht te krijgen wat betreft hun inspanningen op vlak van duurzaamheid. VIL wil met het model de sector aanzetten tot een reëel duurzaamheidsbeleid.
VIL V.Z.W.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.