Access World Terminals breidt uit in North Sea Port
De uitbreiding zorgt voor een betere maritieme ontsluiting van het bedrijf. Voorts neemt de opslagcapaciteit toe voor ferro-legeringen, nodig voor de diversificatie van goederen gerelateerd aan ferro-legeringen en voor de bijkomende behandeling van de goederen.
North Sea Port zal aan het terrein aan de Kaloothaven in 2020 een kade van 290 meter bouwen. De bouw ervan zal anderhalf jaar in beslag nemen. De kade, die toegankelijk zal zijn voor schepen met een diepgang van 13 meter, vergt een investering van 10 miljoen euro.
Access World Terminals investeert in nieuwe loodsen. Die zullen gefaseerd worden gebouwd over een oppervlakte van 25.000 m². Fase 1 zal tegen eind 2020 zijn afgerond.
Access World Terminals, onderdeel van het Zwitserse Access World AG (Zug), nam in 2011 de terminal van het Amerikaanse Arrow in Vlissingen over. Dat vestigde er zich in 1995.
Access World Terminals is actief op het gebied van op- en overslag voor de zeevaart en voor logistieke diensten voor ferro-legeringen die onder meer bestemd zijn voor de staalindustrie. Ook op- en overslag van mineralen en andere bulkproducten horen tot de activiteiten. Access World heeft meer dan 150 vestigingen in ruim 25 landen.
Meer info: 00-31/113.672.123 of https://www.accessworld.com.
ACCESS WORLD TERMINALS B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.