Mobly lanceert berekeningsmodule voor kostprijs elektrische auto
Mobiliteitsverzekeraar Mobly N.V. (Antwerpen) lanceert een gratis berekeningsmodule waarmee men de totale kostprijs over de levensduur van een elektrische auto kan berekenen én vergelijken met die van een traditionele wagen op fossiele brandstoffen. Met de berekeningsmodule wil de start-up aanzetten om te kiezen voor slimme en duurzame mobiliteit.
De module berekent op basis van elk mobiliteitsprofiel hoe voordelig een elektrische wagen is. Zo wordt er onder meer gekeken naar het aantal afgelegde kilometers per jaar, het soort van wegen dat voornamelijk bereden wordt, het gewenste type wagen en de woonplaats. Op basis van zeven criteria bepaalt Mobly op die manier welke wagen de beste optie is. De eerste berekeningen wijzen er op dat een elektrische auto al na vijf jaar voordeliger kan zijn.
De mobiliteitsverzekeraar lanceerde sinds oktober 2017 al een reeks van diensten, zoals het gratis autorapport, pechverhelping zonder abonnement, autogarantie voor consumenten, mobiele bijstand in het buitenland per dag en de mobiliteitsverzekering.
Meer info: 03/376.01.10 of http://www.mobly.be.
MOBLY N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.