Aaltra wordt IoT-partner van Start it @KBC
Het Belgische software-bedrijf Aaltra (Melle), gespecialiseerd in slimme Internet of Things (IoT)-oplossingen en intuïtieve gebruikerservaring (UX), wordt officieel IoT-partner van het Start it @KBC-ecosysteem. Via dit partnership zal Aaltra start-ups ondersteunen in de vroege productfase met strategisch en technisch advies. In gratis expertsessies helpen de specialisten van Aaltra jonge ondernemingen hun productidee te vertalen naar een concrete, schaalbare IoT-oplossing.
Voor een succesvolle IoT-toepassing zijn drie domeinen essentieel: product-design, hardware en software. Aaltra richt zich op de software- en UX-laag en vormt zo de brug tussen het fysieke product en de gebruiker. Start-ups binnen het Start it @KBC-programma kunnen rekenen op begeleiding door een team van IoT-architecten en UX-designers, dat advies geeft over technische architectuur, gebruikservaring, visualisaties, implementatiestrategie en budget.
De samenwerking sluit naadloos aan bij Aaltra’s visie om bedrijven te helpen hun productideeën om te zetten in intelligente, mensgerichte technologie. Sinds de oprichting in 2007 door Pieter-Paulus Vertongen groeide het bedrijf uit tot een vaste waarde in het Belgische IoT-landschap, met klanten als Daikin, Fluvius, Smappee en ENGIE, en samenwerkingen met start-ups zoals Specter en Ontracx.
Door de samenwerking versterkt Aaltra zijn positie als IoT-expert en technologiepartner binnen het Belgische start-up landschap. Beide organisaties delen een visie op slimme innovatie: een toekomst waarin fysieke en digitale technologie samen komen in functionele, duurzame oplossingen met maatschappelijke impact.
Met dit partnership breidt Start it @KBC zijn ecosysteem verder uit tot één van de meest veelzijdige acceleratorprogramma’s in Europa. Sinds de oprichting in 2014 begeleidde het programma meer dan 1.900 start-ups, goed voor meer dan 1 miljard euro aan opgehaald kapitaal en 11.500 gecreëerde jobs. Dankzij de samenwerking met Aaltra krijgen start-ups nu ook toegang tot diepgaande expertise in IoT en UX - een stevige basis om ideeën om te zetten in tastbare innovaties.
Meer info : https://www.aaltra.eu/
AALTRA B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.