Achim Puchert benoemd tot nieuwe ceo van Mercedes-Benz Trucks
De raad van commissarissen van Daimler Truck Holding AG heeft Achim Puchert benoemd tot nieuw lid van de raad van bestuur, waar hij verantwoordelijk zal zijn voor Mercedes-Benz Trucks en de regio’s Europa en Latijns-Amerika. Puchert, momenteel ceo en president van Mercedes-Benz do Brasil en Latijns-Amerika, volgt Karin Rådström op en start in zijn nieuwe functie op 1 december 2024.
Achim Puchert heeft met zijn bewezen ervaring in het leiden van herstructureringen en het realiseren van winstgevende groei binnen complexe markten, indruk gemaakt op de raad van commissarissen.
Puchert's loopbaan bij Daimler begon in 2002, waar hij in diverse internationale functies binnen key account management en verkoop actief was. Zijn rol evolueerde naar strategische functies, waaronder directeur Internationale Operaties voor Mercedes-Benz Trucks en senior vice president voor Daimler Truck in Azië en andere internationale markten. Sinds 2022 staat hij aan het hoofd van Mercedes-Benz do Brasil en Latijns-Amerika, waar hij erin slaagde om een uitdagende markt te transformeren en de winstgevendheid te herstellen. Puchert is daarmee de geschikte opvolger om Mercedes-Benz Trucks te leiden in een periode van technologische transformatie en duurzame groei.
MERCEDES-BENZ TRUCKS BELGIUM LUXEMBOURG N.V.
DAIMLER TRUCK AG
DAIMLER TRUCK BELUX N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.