Audi brengt vanaf 2026 nog enkel volledig elektrische modellen op de markt
Vanaf 2026 zal Audi alleen nog volledig elektrische modellen op de markt brengen. Tegen 2033 faseert de constructeur de productie van zijn verbrandingsmodellen uit. Op basis van deze beslissing, die werd genomen als onderdeel van de bedrijfsstrategie “Vorsprung 2030”, neemt Audi nu stappen om zijn wereldwijde fabrieken voor te bereiden op de productie van volledig elektrische auto’s.
In tegenstelling tot veel van zijn concurrenten bouwt Audi voort op zijn bestaande wereldwijde productienetwerk om zijn toekomstige productiestrategie te ontwikkelen.
Om zijn ambitieus plan naar elektromobiliteit te realiseren reserveert Audi een opleidingsbudget van ongeveer 500 miljoen euro om zijn medewerkers tegen 2025 klaar te hebben voor de nieuwe productie-omgeving.
Twee vestigingen, Böllinger Höfe en Brussel,, produceren al volledig elektrische voertuigen. Vanaf dit jaar wordt de Audi Q6 e-tron het eerste volledig elektrisch model dat van de productielijn in Ingolstadt rolt. En in Neckarsulm, San José Chiapa en Györ zal de productie van volledig elektrische auto’s geleidelijk van start gaan. Tegen 2029 zullen alle productievestigingen minstens één volledig elektrisch model produceren.
Nieuwe installaties zullen alleen worden gebouwd waar extra capaciteit nodig is. Zo bouwen Audi en partner FAW momenteel een vestiging in Changchun (China) waar modellen op basis van het PPE (Premium Platform Electric) zullen worden geproduceerd. Met een bouw die eind 2024 klaar moet zijn wordt dit de eerste autofabriek in China waar alleen volledig elektrische Audi-modellen van de band rollen.
Meer info: 02/754.02.67 of https://www.nl.audi.be.
AUDI AG
AUDI IMPORT
D'IETEREN AUTOMOTIVE N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.