BESIX Unitec breidt uit in Wallonië door overname T.F.C. en ACB
BESIX Group palmt via dochteronderneming BESIX Unitec de bedrijven T.F.C. N.V. en ACB N.V. in. Met de overname versterkt BESIX Unitec zijn positie in de Waalse markt voor nutsvoorzieningen. Een en ander haakt ook in op de diversificatiestrategie van BESIX Group. De twee bedrijven, die deel uit maakten van Groupe T.F.C., zullen onder de nieuwe namen BESIX Reditec en BESIX Soltec hun activiteiten voortzetten.
BESIX Unitec, bekend om zijn expertise in de aanleg en het onderhoud van energie- en datanetwerken, waaronder glasvezelnetwerken in Vlaanderen, breidt zijn focus uit naar lokale klanten in Wallonië. Deze geografische uitbreiding wordt verder ondersteund door de overname van T.F.C., dat een sterke lokale aanwezigheid en extra middelen biedt.
Groupe T.F.C., een gewaardeerde speler op de Waalse markt voor nutsvoorzieningen, heeft een strategische locatie nabij Namen met uitgebreide faciliteiten. De overeenkomsten met belangrijke Waalse nutsbedrijven zoals ORES, SWDE en Proximus blijven intact en vormen een waardevolle toevoeging aan het portfolio van BESIX Unitec.
David Fobelets, voormalig eigenaar van T.F.C., blijft verantwoordelijk voor de operationele leiding en werkt samen met Denis Moïse aan verdere groei. Moïse nam per 1 januari 2024 de rol van gedelegeerd bestuurder van BESIX Reditec op, waarbij continuïteit voorop staat. Alle 25 vaste werknemers van T.F.C. behouden hun baan.
T.F.C. nv, opgericht in 1996, boekte in 2022 een omzet van 4 miljoen euro. Het bedrijf speelt nu een cruciale rol in de uitbreidingsplannen van BESIX Unitec in Wallonië.
Meer info: 02/402.62.11 of https://www.besix.com
BESIX N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.