Bmatix versterkt SAP BI-team via overname McCoy & Partners Belgium

BI-specialist Bmatix N.V. (Kontich), onderdeel van de Gumption-groep, neemt zijn Hasseltse sectorgenoot McCoy & Partners Belgium B.V. over. Zo versterkt het zijn team met vijftien experten in SAP Finance, BI, supply chain - en project management. Door de overname rondt Bmatix de kaap van zestig medewerkers in België en Luxemburg. De nieuwe Limburgse poot wordt omgedoopt tot Bmatix East.
Ruben Winters richtte in 2016, samen met Ludo Bourguignon en Philippe Muls, het Belgische filiaal op van het Nederlandse McCoy & Partners. Het bedrijf werkt met hooggekwalificeerde SAP-profielen bij een aantal grote klanten.
Bmatix, opgericht in 2012, realiseerde vorig jaar 30% van zijn omzet via samenwerking en co-creatie met het ecosysteem van Gumption. Zo werkt het bedrijf o.m. nauw samen met SAP-partner TheValueChain en infrastructuurspecialist Rank 1. In tegenstelling tot McCoy is Bmatix vooral actief in de projecten-business met ready-to-deply oplossingen.
De kantoren van Bmatix East bevinden zich te 3500 Hasselt, Kempische Steenweg 293/16. Telefoon: 03/843.29.00. URL: https://www.bmatix.be.
BMATIX N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.