Bongiorno brengt alcoholvrije limoncello op de markt
Bongiorno N.V. (Genk) lanceert een alcoholvrije variant van zijn klassieke limoncello. Met deze introductie speelt het in op de groeiende vraag naar 0%-dranken, zonder afbreuk te doen aan smaak of traditie.
De nieuwe Bongiorno 0% is van bij het begin ontwikkeld als een volledig alcoholvrije drank. In tegenstelling tot gedealcoholiseerde varianten bevat deze limoncello geen restsporen van alcohol. Bongiorno koos voor een aparte receptuur, met een drievoudige hoeveelheid citroenschillen ten opzichte van het origineel. De gebruikte Sfusato Amalfitano-citroenen uit Amalfi zorgen voor een uitgesproken fris en evenwichtig smaakprofiel.
Met deze introductie wil het merk de authentieke Italiaanse limoncello-beleving toegankelijk maken voor een breed publiek, inclusief wie geen alcohol drinkt. Bongiorno promoot ook een aantal cocktails op basis van de nieuwe drank, waaronder een alcoholvrije Limoncello Spritz en een "Limonjito" in combinatie met Mojito-mixer van Fever Tree.
De nieuwe Bongiorno 0% is verkrijgbaar bij onder andere Prik&Tik, Districo en BelBev evenals in geselecteerde horecazaken.
De lancering maakt deel uit van Bongiorno's bredere missie om smaakvolle alternatieven aan te bieden binnen een bewuste en inclusieve drinkcultuur.
Meer info; 0475/47.17.05 of https://www.bongiorno.eu
BONGIORNO B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.