Dacia pakt op "Geneva Motor Show" uit met drie wereldpremières
Dacia, onderdeel van de Franse Renault-Groep, onthult op de "Geneva Motor Show 2024" de nieuwe Duster, Spring en het Sandrider Dakar-prototype. Deze modellen belichamen Dacia's focus op betaalbare mobiliteit met robuust design en elektrische opties.
De derde generatie van de iconische Duster SUV beleeft zijn officiële debuut in Genève. Ontwikkeld op het CMF-B-platform, straalt de nieuwe Duster een robuuste en assertieve uitstraling uit. Hij is beschikbaar met diverse motoropties, inclusief hybride varianten.
De nieuwe Spring, de enige elektrische auto in Europa die minder dan een ton weegt, wordt eveneens onthuld op het Autosalon van Genève. Met een frisse design-taal en tal van technologische updates biedt de Spring nog steeds de beste prijs-kwaliteitverhouding op de markt voor elektrische auto's.
Dacia toont met trots ook het prototype van de Sandrider, die vanaf 2025 deelneemt aan de Dakar-rally. Dit model, geënt op de ervaringen van professionele coureurs, belichaamt Dacia's toewijding aan robuuste mobiliteit en duurzaamheid.
Meer info: 02/334.76.11 of https://www.dacia.be
RENAULT BELGIE LUXEMBURG N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.