Datacenter United breidt ecosysteem uit met twee datacenters
Datacenter United, Belgisch aanbieder van hoogwaardige co-locatie datacenter-diensten en sinds 2020 onderdeel van het portfolio van infrastructuurinvesteerder TINC, breidt zijn beheer uit naar negen datacenters. Naast de zes bestaande locaties in Brussel, Antwerpen, Gent en Brugge, zijn nu ook de twee Limburgse datacenters van Hasselt DC onderdeel van het Datacenter United-ecosysteem. Daarnaast is recent de bouw gestart van een nieuw datacenter op de zuid-as van Kortrijk om de lokale Vlaamse, Waalse en Noord-Franse markt te voorzien van digitale diensten.
Door deze initiatieven verstevigt Datacenter United zijn positie op de Belgische datacenter-markt en kan het bedrijf professionele diensten aanbieden vanuit negen locaties. Dat betekent betere geografische aanwezigheid en schaalvoordelen voor klanten en legt het fundament voor de digitale economie van de toekomst.
Voor Hasselt DC is deze samenwerking een logische stap om de mogelijkheden van zijn datacenters ten volle te ontplooien. De krachtenbundeling zorgt voor schaalvergroting en sluit de regio Limburg verder aan met de rest van Vlaanderen.
TINC en Datacenter United investeren in de uitbreiding van hun datacenter-portfolio om vorm te geven aan de digitale infrastructuur voor de wereld van morgen. Datacenter United heeft met deze samenwerking een nog bredere klantenbasis en diversifieert zijn aanwezigheid verder.
Meer info: https://datacenterunited.com.
DATACENTER UNITED
TINC N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.