Degroof Petercam lanceert “commissioned research”-activiteit

Vermogensbeheerder Degroof Petercam (Brussel) breidt zijn investment banking-activiteiten uit met een nieuwe dienst, “commissioned research” of aandelen-research uitgevoerd voor en in opdracht van beursgenoteerde Euronext-bedrijven.
De nieuwe dienst is bedoeld voor bedrijven op zoek naar research over hun aandeel die publiek met beleggers kan worden gedeeld. In tegenstelling tot sell-side aandelen-research (opgesteld in overeenstemming met wettelijke en regelgevende vereisten die de onafhankelijkheid van aandelen-research waarborgen) worden de “commissioned” rapporten tegen betaling opgesteld en derhalve onder MFID II geclassificeerd als marketing-materiaal.
Met “commissioned research” streeft Degroof Petercam naar een grotere transparantie en een beter bereik van zijn klanten door te kapitaliseren op zijn bestaande interne expertise.
Meer info: 02/287.91.11 of http://www.degroofpetercam.com.
DEGROOF PETERCAM ASSET MANAGEMENT (DPAM) N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.