EDI Network plaatst laadpalen op parkeerterreinen van bedrijven
Naast de activiteiten van EDI, dochteronderneming van D'Ieteren N.V. gericht op het commercialiseren en installeren van laadpalen voor elektrische voertuigen bij particulieren en bedrijven, lanceert Lab Box nu EDI Network. Het gaat om een nieuwe oplaaddienst voor elektrische voertuigen die voor iedereen toegankelijk is.
EDI Network verzorgt de financiering en installatie van laadpalen op parkeerterreinen alsook de facturatie aan de gebruikers van de geleverde kWh. De certificering, de betaaloplossingen en het onderhoud behoren ook tot het aanbod van EDI Network.
EDI Network richt zich tot alle eigenaars van parkings die de aantrekkelijkheid van hun handelsactiviteit bij hun klanten willen vergroten en die op zoek zijn naar een combi-formule parkeren en opladen.
Concreet kunnen bedrijven die over parkeerplaatsen beschikken voor het publiek en dicht bij faciliteiten liggen (sportcentra, vrijetijdscentra, business centra, enz.) een beroep doen op EDI Network voor een herlaadsysteem dat 24/7 toegankelijk is en compatibel met alle merken. Dit zonder eigen investering of administratief beheer. Voorafgaand wordt er een audit uitgevoerd om de technische haalbaarheid te valideren alsook het potentieel van de voorgestelde plaats. De eventuele aanpassingen of elektrische conformiteit van de installatie blijven ten koste van de klant.
Meer info: https://www.edi-network.be.
LAB BOX N.V.
D'IETEREN N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.