Eric Noterman definitief benoemd tot ceo van Haven Oostende
De raad van bestuur van Haven Oostende heeft Eric Noterman benoemd tot nieuwe ceo. Na een periode als ceo ad interim krijgt hij nu definitief de leiding over de havenorganisatie. Met zijn ruime ervaring in logistiek, havenwerking en organisatie-ontwikkeling wil Haven Oostende de ingeslagen strategische koers verder uitrollen.
Noterman werd in het najaar van 2025 al aangesteld als ceo ad interim. In die rol werkte hij de voorbije maanden een strategisch plan uit voor Haven Oostende. Met zijn definitieve benoeming krijgt hij nu ook het mandaat om dat plan verder te concretiseren en te implementeren.
De nieuwe ceo, afkomstig uit Reet, bouwde in de voorbije drie decennia een brede ervaring op in de logistieke en maritieme sector. Hij begon zijn loopbaan op de lange vaart en maakte nadien de overstap naar de havensector. Daarbij was hij actief bij onder meer Katoen Natie, DP World en Van Moer Groep. Sinds 2006 vervulde hij ceo-functies in verschillende maritieme en logistieke bedrijven.
Met die achtergrond beschikt Noterman over een goed inzicht in de werking van de Belgische havens en in de uitdagingen van havengebonden organisaties. Volgens Haven Oostende moet zijn combinatie van operationele kennis, strategische ervaring en organisatievermogen helpen om de havenactiviteiten en het team verder te ontwikkelen.
HAVEN OOSTENDE N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.