Factry en AG Solution zetten samen in op open datacultuur in procesindustrie
Factry B.V. (Gent), ontwikkelaar van MES-software en IIoT-oplossingen, knoopt een nieuw partnerschap aan met AG Solution, expert in procesautomatisering en IT-infrastructuur. Het partnerschap spitst zich toe op het stimuleren van een open datacultuur binnen de procesindustrie, waarbij bedrijven volledige controle krijgen over hun data.
De samenwerking tussen Factry en AG Solution is opgezet om bedrijven in de procesindustrie te ondersteunen in het efficiënter en effectiever beheren van hun procesdata. Door gebruik te maken van Factry’s Historian en het platform van AG Solution, kunnen bedrijven hun data niet alleen verzamelen en visualiseren maar ook optimaliseren voor gebruik in geavanceerde analyses en AI-toepassingen.
Belangrijk aspect van deze samenwerking is het doorbreken van de zogenaamde vendor lock-in, waarbij bedrijven vast zitten aan dure licenties en systemen die slechts beperkt toegankelijk zijn voor technisch personeel. Factry en AG Solution willen deze barrières verwijderen en een systeem bieden dat open en toegankelijk is voor een breed publiek binnen de organisatie.
AG Solution brengt zijn uitgebreide expertise in procesautomatisering naar de tafel, wat essentieel is voor de implementatie van de geavanceerde software-oplossingen van Factry. Met activiteiten in landen zoals Spanje, Frankrijk, Nederland en Duitsland biedt AG Solution ook een brede toegang tot de Europese markt. Samen met Factry’s bestaande internationale aanwezigheid in 29 landen, positioneert dit partnerschap beide bedrijven sterk voor verdere internationale expansie.
De samenwerking tussen Factry en AG Solution is niet alleen gebaseerd op complementaire technologische capaciteiten, maar ook op een sterke culturele overeenstemming die de basis vormt voor een succesvolle en langdurige samenwerking. Beide bedrijven delen een klantgerichte aanpak en een commitment aan innovatie en kwaliteit.
Meer info: 09/395.90.95 of https://www.factry.io
FACTRY B.V.
AG SOLUTION N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.